KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 13462020
nr 1346 2020
Raoul Dufy
(1877-1953), Frankrike
Färgetsning, Raoul Dufy (1877-1953), Tryckt signatur, Frankrike. Ej signerad. Motivet: 23x31cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 7 september 2020
kl 18:43:54
100 kr
150 kr
200 kr
Raoul Dufy
Läs mer om Raoul Dufy